Mobilny Serwis Opon Tir 24h

Szybki kontakt !!

Aby zadzwonić naciśnij zielony przycisk

Szybki dojazd w następujące miejsca:
Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Chorzów, Czeladź, Ruda Śląska, Bytom, Piekary Śląskie, Zabrze, Siemianowice Śląskie,Tarnowskie Góry, Pyskowice, Lubliniec
Tak możemy Ci pomóc:
wymiana opon ciężarowych

Wymiana Opony Ciężarowej na trasieNasz mobilny serwis opon ciężarowych jest wyposażony we wszystkie narzędzie niezbędne do wymiany i naprawy opony. Jeżeli Twojej opony nie da się naprawić, przywieziemy ze sobą oponę używaną i wymienimy ją na miejscu. Jesteśmy dostępni pod telefonem 24h


wymiana opon ciężarowych

Mobilna Wymiana Zestawu Opon

Serwis mobilny prowadzimy od 2016r. Posiadamy wysokiej jakości narzędzia i urządzenia, dzięki którym szybko i profesjonalnie wykonujemy serwis. Oferujemy wymianę ogumienia z dojazdem do firm, co jest wyjątkowo wygodne oraz zaoszczędzi mnóstwo Twojego czasu. Dojeżdżamy do awarii ogumienia na drodze. Jesteśmy dostępni pod telefonem 24h.

Nasze usługi wykonujemy głównie na terenie woj. śląskiego, w tym autostrady A1oraz A4. Główny rejon naszych działań to: Gliwice, Zabrze, Bytom, Chorzów, Katowice, Tarnowskie Góry, Pyrzowice, Kalety oraz okolice. Nasz serwis jest czynny 24h od poniedziałku do piątku.


Sprawdź nasze pozostałe usługi:
opony-uzywane-ciezarowe

Sprzedaż opon

Usługi, które świadczymy są kompleksowe. Jeżeli miałeś awarię opony w trasie i nie dysponujesz oponą zapasową, możesz kupić u nas oponę używaną lub nową. Posiadamy duży asortyment opon używanych o różnych stopniach gradacji. Możesz również zamówić u nas komplet nowych opon. Wówczas ustalimy termin i wymienimy je w siedzibie Twojej firmy.


Galeria

mobilny serwis opon
mobilna wulkanizacja
mobilna wulkanizacja tir
mobilny wulkanizator slask
mobilna wulkanizacja gliwice
mobilny serwis wulkanizacyjny
mobilna wulkanizacja opon ciężarowych
mobilny serwis opon tir

Strona korzysta z plików cookies do realizacji usług oraz w celach marketingowych aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej..