Mobilna wulkanizacja | Pogotowie wulkanizacyjne

Szybki kontakt !!

Aby zadzwonić naciśnij zielony przycisk

Szybki dojazd w następujące miejsca:
Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Chorzów, Czeladź, Ruda Śląska, Bytom, Piekary Śląskie, Zabrze, Siemianowice Śląskie,Tarnowskie Góry, Pyskowice, Lubliniec
Tak możemy Ci pomóc:
wyważanie opon

Pomoc drogowa - wymiana opony

Nasz serwis mobilny to doskonała alternatywa dla pomocy drogowej, jeżeli przebiłeś oponę podczas jazdy. O ile masz koło zapasowe, jedziesz na oponie typu run flat, lub złapałeś gumę w bezpiecznym miejscu istnieje duże prawdopodobieństwo, że sobie poradzisz. Jednak, gdy nie posiadasz koła zapasowego a miałeś wystrzał opony, zapewne zastanawiasz się co robić. Dojeżdżamy do klienta i naprawiamy oponę na miejscu (jeżeli jest to możliwe). Za usługę możesz zapłacić kartą, gotówką, blikiem lub przelewem natychmiastowym. Dojeżdżamy głównie w rejonie GLiwic, Katowic, Bytomia, Zabrza, Tarnowskich Gór, Lublińca i okolic.

Jeżeli opony nie da się naprawić, zamontujemy koło zapasowe lub wymienimy oponę na używaną ( posiadamy tanie używane opony na takie okazje). Nasz serwis jest szczególnie przydatny, jeżeli w Twoim samochodzie nie ma koła zapasowego.


wyważanie opon

Wystrzał opony podczas jazdy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy mobilnej. Wystrzał opony na autostradzie w auach osobowych lub ciężarowych to dla nas codzienność. Jeżeli: Nie masz koła zapasowego,masz koło zapasowe ale zależy Ci na czasie ,nie potrafisz samodzielnie wymienić koła lub nie chcesz tego robić, jeśli znajdujesz się w niebezpiecznym miejscu, nie możesz odkręcić koła lub podnieść swojego auta- na pewno możemy Ci pomóc.

W takiej chwili potrzebna Ci profesjonalna i sprawna pomoc, gdyż liczy się czas i bezpieczeńśtwo. W takich sytuacjach nasz serwis wymiany opon z dojazdem to najszybsza i najskuteczniejsza forma pomocy. Nasz mobilny serwis opon jest wyposażony w komplet maszyn, narzędzi i podnośników niezbędnych do sprawnej wymiany opony.


wyważanie opon

Przebita opona - co robić?

Kierowcy często po wystrzale opony w "osobówce" na trasie zastanawia się co robić dalej. Wielu z tych, którzy przebili oponę ale powietrze nie uchodzi z opony zastanawia się czy można jechać dalej. O ile znajdujesz się w bezpiecznym miejscu i masz koło zapasowe, możesz próbować wymienić koło samodzielnie.Jeżeli przebiłeś oponę typu run flat, kontynuuj jazdę nie szybciej niż 80 km/h. Tak możes zpokonać nawe do 80 km.Pamiętaj, że zanim podejmiesz jakąkolwiek akcję, musisz upewnić się, że Ty i inni uczestnicy ruchu są bezpieczni. Włącz światła awaryjne i wystaw trójkąt. Możesz skorzystać z lawety serwisu opon lub poszukać wulkanizacji 24h. Niektóre stacjonarne serwisy opon świadczą usługi całodobowe i być możesz spróbować zwrócić się do nich o pomoc. Jeśli jednak wezwiesz mobilny serwis opon osobowych, po usłudze będziesz mógł kontynuować jazdę.Mobiilne pogotowie przywiezie ze sobą oponę zapasową abyś mógł kontynuować jazdę.


Sprawdź nasze pozostałe usługi:

Mobilny Serwis Opon Tir

Nasza usługa jest dostepna również dla aut ciężarowych. Jeżeli miałeś wystrzał opony lub porzebujesz mobilnego serwisu dla opon ciężarowych - zadzwoń lub zapoznaj się z naszą ofertą.


Galeria

pogotowie wulkanizacyjne
pogotowie wulkanizacyjne gliwice
pogotowie wulkanizacyjne śląsk
pogotowie wulkanizacyjne chorzów
pogotowie wulkanizacyjne zabrze
pogotowie wulkanizacyjne lubliniec
pogotowie wulkanizacyjne tarnowskie góry
mobilna wulkanizacja

Strona korzysta z plików cookies do realizacji usług oraz w celach marketingowych aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej..