Wulkanizacja tir | Serwis opon Tir

Szybki kontakt !!

Aby zadzwonić naciśnij zielony przycisk

Masz do nas z:
Katowic 58 km
Gliwic 32 km
Chorzowa 32 km
Lublińca 22 km
Rudy Śląskiej 29 km
Zabrza 26 km
Bytomia 24 km
Radzionkowa 18 km
Tarnowskich Gór 11 km
Lublińca 22 km
Tak możemy Ci pomóc:
wyważanie opon

Wyważanie opon

W autach ciężarowych opony na osi sterującej są niezwykle isotne zarówno dla bezpieczeństwa jak I komfortu kierowcy. Muszą zatem być starannie wyważone, gdyż brak odpowedniego wyważenia ma negatywny wpływ na układ jezdny. Oferujemy 2 rodzaje wyważnia: Wyważanie na wyważarce stacjonarnej oraz Wyważanie proszkowe. Wyważamy bardzo dobrym jakościowo proszkiem.


wymiana opon ciężarowych

Wymiana opon ciężarowych

Wymieniamy opony w ciężarówkach, pojazdach rolniczych oraz maszynach budowlanych. Nasz serwis opon ciężarowych jest usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji. Dysponujemy dużym placem, gdzie będziesz w stanie bez problemu manewrować ciężarówką z naczepą. Posiadamy duży asortyment nowych i używanych opon.


Sprzedaż opon Ciężarowych

Posiadamy duży asortyment opon używanch o różnej gradacji bieżnika we wszystkich rozmiarach. Nasze doświadczenie pozwala nam udzielać cennych rad kierowcom w zakresie użytkowania ogumienia.


Naprawa opon

Wymieniamy opony w autach ciężarowych, pojazdach rolniczych oraz maszynach budowlanych.


Mobilny Serwis Opon

Jeżeli potrzebujesz pilnej wymiany opon a nie możesz dojechać do nas lub po prostu chcesz zaoszczędzić czas, skorzystaj z naszej mobilnej wulkanizacji dla tirów. Obsługujemy awarie opon na drodze jak również wymienimy komplet opon pod siedzibą Twojej firmy. Dowiedz się jakie opony wymieniamy i jaki obszar obsługujemy. Zamów u nas opony razem z usługą mobilnego serwisu i ciesz się wygodą i oszczędnościa czasu


Galeria

Strona korzysta z plików cookies do realizacji usług oraz w celach marketingowych aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej..