Naprawa Opon

Szybki kontakt !!

Aby zadzwonić naciśnij zielony przycisk

Tak możemy Ci pomóc:
Naprawa opon ciężarowych

Naprawa Opon Ciężarowych

Zajmujemy się naprawą opon dętkowych oraz bezdętkowych do samochodów ciężarowych, ciągników rolniczych, koparek, pojazdów przemysłowych a także do samochodów osobowych. Przeprowadzamy naprawy metodą na zimno i na gorąco. Naprawiamy również opony ciężarowe po hamowaniu. Czas naprawy opony jest zależny od jej uszkodzenia.

Naprawa opony po przebiciu gwoździowym trwa zaledwie do 30 minut i jest wykonywana od razu. Po takiej naprawie można od razu kontynuować jazdę.


naprawa opon na gorąco

Naprawa opon na gorąco

Klejenie opony na gorąco zawsze trwa dłużej niż naprawa przebicia opony po gwoździu. Sprawdzamy zakres uszkodzenia, szortkujemy, aż uzyskamy odpowiednią powierzchnię do obróbki. Wprawiamy odpowiedni wkład naprawczy I wypełniamy gumą. Robimy to za pomocą prasy sekcyjnej, która umożliwia wgrzanie wkładu naprawczego do opony lub za pomoca termopresu.

Czas naprawy opony na gorąco zależy od stopnia uszkodzenia opony, jednak standardowo trwa to nie krócej niż 4 godziny. Naprawy na gorąco wykonujemy w oponach ciężarowych, rolniczych, budowlanych. Cena naprawy opony na gorąco jest ustalana indywidualnie i zależy od stopnia uszkodzenia.


naprawa opony uszkodzonej z boku

Naprawa opony uszkodzonej z boku

Naprawa opony uszkodzonej z boku odbywa się metodą na gorąco i wymaga specjalistycznej wiedzy.

Posiadamy odpowiednie narzędzia do napraw opon uszkodzonych z boku. Naprawiamy boczne uszkodzenia do samochodów ciężarowych, rolniczych oraz przemysłowych. Przykładowy czas naprawy opony uszkodzonej z boku w samochodzie ciężarowym to ok. 4-5 godzin. Taką oponę jest najlepiej zamontować spowrotem na pojazd dopiero 24 godziny po przeprowadzonej naprawie.


naprawa opon rolniczych

Naprawa opon rolniczych

Wulkanizacja opon do ciągników rolniczych również dzieli się na 2 metody : na zimno oraz na gorąco. Naprawę opon do ciągników rolniczych na zimno , przeprowadzamy w przypadku niedużych, punktowych uszkodzeń w czole bieżnika. Naprawa opon rolniczych na gorąco, dot. takich uszkodzeń jak np. ubytek/ zerwanie miejscowe gumy lub uszkodzenie ściany bocznej.

Naprawę opony rolniczej uszkodzonej z boku, przeprowadzamy na specjalistycznym urządzeniu, które umożliwia nam wgrzanie wkładu naprawczego do opony. Tak wykonana naprawa cechuje się wysoką jakością oraz wytrzymałością.


naprawa opony po gwoździu

Naprawa opony po gwoździu

Jedne z najczęściej wykonywanych przez nas napraw, to uszkodzenia opony przebitej gwoździem tj. punktowo. Jest to naprawa, którą najczęściej wykonuje się metodą wulkanizacji chemicznej, czyli innymi słowy na zimno. Niektóre naprawy punktowe, można przeprowadzić od razu przy kliencie. Na tak naprawionej oponie, można niezwłocznie kontynuować jazdę.

Zdarza się jednak, że pomimo nie dużego przebicia punktowego, oponę należy naprawić metodą na gorąco. Zazwyczaj są to naprawy w części barku opony, lub uszkodzenia tępym przedmiotem, np. śrubą.


Galeria

pogotowie wulkanizacyjne
naprawa opony po gwozdziu
pogotowie wulkanizacyjne śląsk
pogotowie wulkanizacyjne chorzów
pogotowie wulkanizacyjne zabrze
pogotowie wulkanizacyjne lubliniec
pogotowie wulkanizacyjne tarnowskie góry
mobilna wulkanizacja

Strona korzysta z plików cookies do realizacji usług oraz w celach marketingowych aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej..